czwartek, 7 marca 2013

060. blablabalb

Hej, hej wszystkim.
Nie pisałam baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dawno, za co przepraszam głównie Ewę, której codziennie obiecuję, że coś wstawię, ale tak jakoś czasu nie ma :(. Tylko nauka, nauka, nauka.
a więc coś dodaję, chodź zupełnie nie wiem co. :D. Zapewne będą to takie dyrdymały z mojego normalnego życia. Mam nadzieję, że Ewa nie padnie jak poczyta te moje wypociny:D
A więc, jak wcześniej pisałam u mnie tylko ciągle nauka, egzaminy, liceum. blablablabla, szczerze to już wymiotować od tego się chce. No tak. a więc, przez te naciski wybrałam już liceum. Idę do 2 lo na profil matematyczno-chemiczny. O ile mnie przyjmą :D
Taak. aa teraz tadadadam ! JUTRO LECE DO ANGLII. no po prostu już nie mogę się doczekać. ;ooo
Nie mogę też uwierzyć w to, że już pojutrze tam będę. ;ooo
masakara, ale tak się jaram, że masakra. właśnie przed sekundką się spakowałam całkowicie i postanowiłam coś napisać. ALE NIE MA TAK DOBRZE, BO ZABIERAM ZE SOBĄ MOJĄ UKOCHANĄ KSIĄŻKĘ OD NIEMIECKIEGO I BEDĘ SIĘ UCZYĆ UCZYĆ UCZYĆ, NO BO JAK MOŻNA SIĘ NIE UCZYĆ PRZEZ TYDZIEŃ !? a więc ok. No ale nie będę se tu gadać tylko o mnie i o mnie. Ostatnio ogląałam xFactor i poprostu zamarłam na kanapie. jak usłyszałam ją :


Jest po prostu świetna *.*
Nie powiem, że jest lepsza od Birdy, ale mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że wykonanie Agnieszki podobało mi się 100 razy lepiej.

Dobrzuu. ja spadam jeszcze poogarniać wszytsko. Może dam rade dodać coś w Anglii .
ECIA SZCZEŚCIARA<3 :*

-m.

3 komentarze:

  1. Haha noo szczęściara, żebyś wiedziała.
    To już jutro? ;o Szok! Jak szybko zleciało :)
    A no i nie padłam jak to przeczytałam :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja też chcę do Anglii :) Tak też spodobało mi się wykonanie tej dziewczyny i te teksty, które do Kuby puszczała :D

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy